Genel

P5 RGB Led Panel

p5-rgb-led-panel

P5 Rgb Led Panel

Elektronik cihazların ışık kullanarak renk yaratmasını sağlayan bir renk modeli anlamına gelen RGB led panel sistemlerinde sıklıkla kullanılan bir yerimdir. Kırmızı, yeşil ve mavi ışık geniş renk yelpazesi üretmek için çeşitli şekillerde birbirine eklenen bir teknoloji anlamına gelen RGB sistemi  P5 Led Panellerde de kullanılır. İlan bilgilendirme ve duyuru gibi çalışmaların yanı sıra aklınıza gelebilecek her türlü reklam çalışmalarında ister içeride olsun ister dışarıda olsun kullanılacak olan en ideal çözümlerden bir tanesi de P5 RGB Led Panel sistemleri olacaktır.

Yazımızda bu panellerin teknik özellikleri ile kullanım alanlarını bulacaksınız. En uygun ve en kalite P5 Led Paneli nereden temin edebileceğiniz ile ilgili bilgileri sizler için derledik.

8 yıl önce çıktığımız yolda Wow Teknoloji Aş olarak led panel sistemlerinde siz değerli müşterilerimizin her zaman yanında olduk.  www.kontrolkart.com adresinde satışa sunduğumuz P5 RGB  Led Panelleri ile ilgili bu yazımızda en iyi P5 RGB  Led Panel hangisidir? En uygun P5 RGB  Led Panel nerden temin edilebilir ve P5 RGB  Led Panellerin özellikleri nelerdir gibi teknik konuları araştırdık.

P5 Led Panel

P5 Led Paneller diğer led panel sistemleri gibi iç mekân ve dış mekân led paneller olarak iki grupta ele alınabilir.  İç mekân P5 Led Paneller kapalı mekânlardaki her türlü ilan, duyuru, ürün tanıtımı marka tanıtımı ve benzeri uygulamalarda kullanılır. 

İç mekân P5 RGB  Led Paneller iç mekân reklamı için uygun olup 5 mm piksel çözünürlüğüne sahiptir.  16 cm x 32 cm ölçülerinde olan bu Panellerin yenilenme frekansı ise 600 hz olarak kaydedilmiştir.  Bu ise en iyi görüntü performansını sağlar. Dış mekan P5 RGB  Led Panellerin panel çözünürlüğü ise 32 x 64 piksel şeklindedir. 1200 nit panel parlaklığı ile kaliteli görüntü almanızı sağlana İç mekân P5 Led Panellerinin görüntü derinliği 16 bittir.

P5 Outdoor RGB Led Panel, Led Ekran

Orijinal fiyat: $25,00.Şu andaki fiyat: $18,50. + KDV
P5 Outdoor RGB Led Panel, Led Ekran, 16 cm x 32 cm panel ölçüsüne sahiptir. Yenileme hızı ise 1920 hz olan p5 led panel için ideal görüş mesafesi 5 m ile 200 m aralığındadır.

P6.67 Dış Mekan RGB Led Panel, Led Ekran

Orijinal fiyat: $22,00.Şu andaki fiyat: $17,50. + KDV
P6.67 Dış Mekan RGB Led Panel, Led Ekran, 320*160*19 mm panelde düzenlenmiştir. Yenileme hızı ise 1920 Hz ‘dir. İdeal görüş mesafesi 7 m ve üzeridir.

Dış Mekan P5 RGB Led Panel

Tıpkı İç mekân P5 RGB  Led Panellerde olduğu gibi Dış mekân P5  RGB Led Panelleri de açık havada veya dış mekânlarda aklınıza gelebilecek her türlü alanda reklam ve tanıtım işlemleri için kullanılabilir.

Dış mekân P5 RGB Led Paneller dış mekân reklamı için uygun olup 5 mm piksel çözünürlüğüne sahiptir.  16 cm x 32 cm ölçülerinde ve görüş mesafesi 120 metre ile en iyi görüntü kalitesini yakalayan P5  RGB Led Paneller outdoor dış mekân reklam uygulamalarında ideal çözümler sunmaktadır. Modül Çözünürlüğü 64 x 32/ 2048 Adet SMD Led olan P5 RGB Led Panellerin 10 A akım çekme kapasitesi mevcuttur.  Dış mekân P5  RGB Led Panellerin 5 volt çalışma voltajı vardır. En uygun ve en kaliteli ürünleri en ucuza almak isteyen müşterilerimizin sitemizi ziyaret etmesini tavsiye ediyoruz.  P5  RGB Led Paneller ise ilgili aklınıza takılan her türlü soruyu teknik personellerimize danışabilirsiniz.

İlgili Yazılarımız