Eczane Led Tabela

eczane led tabela

Eczane Led Tabela

ECZANE LED TABELA

Led tabelalar günümüz tanıtım ve reklam çalışmalarında farklı sektörlerde farklı amaçlar doğrultusunda kullanılıyor. Bununla birlikte led tabelalarda kayan yazı programları ile birlikte her sektör ve firma hızlı bir şekilde kampanya değişimi ya da ön plana çıkarılmak istenen ürün değişimini gerçekleştirebiliyor. Bu kadar değişik sektör ve firmalar istediği gibi istediği şekilde led tabelalardan yararlanabilir mi sorusu ise eczane led tabelalar makalesinde yanıt buluyor. Bilindiği gibi eczaneler hasta sağlığı açısından kritik öneme sahiptir. Bu yüzden kuruluşları ve işletilmesi yönetmeliklerle gerçekleştirilir. Bu nedenle eczane tabelalarının da ilgili yönetmeliğin 25. Maddesine göre hazırlanması kanuni mecburiyet olarak karşımıza çıkmaktadır. Eczane led tabelalarının bu yönetmeliğe göre hazırlanmasındaki maksat hastaların eczanelere hızlı ve rahat ulaşmasını sağlamak ve özellikle nöbetçi eczaneler arasında oluşabilecek haksız rekabeti ortadan kaldırmaktır. Bu yönetmelik ile birlikte hazırlanan eczane led tabelaları ayrıca görüntü kirliliğini de ortadan kaldıracaktır.

Eczane Tabelası Nasıl Olmalıdır?
eczane led tabela fiyatı

Peki, yukarıda belirttiğimiz gibi ilgili yönetmelikle sabitlenen eczane led tabelaları hangi özelliklerde olmalıdır? Eczane led tabelanın içine su girişi engellenecek şekilde yapılmalıdır. Antipas kullanılarak profillerin paslanması engellenmelidir. Tabela boyutları eczanenin bulunduğu yere, mevki ve ortama göre kanunda belirtilen maksimum ve minimum ölçüler arasında olması gerekmektedir. Eczane led tabelalarında kullanılacak renkler kırmızı ve beyaz ile sınırlandırılmış durumdadır. Eczane led tabelalarında yalnızca eczane yazısı ışıklandırılabilir. Eczane ismi ise ışıksız olmak zorundadır. Tabelanın eczanenin en az bir cephesinden görünmesi şarttır. Diğer bir husus ise E harfi vurgulu ışıklı led tabela sistemlerinin kullanılmasıdır. Tabelada eczane yazısı kullanılacağı zaman E harfinin içine ışıklandırmalar yapılabilir. Led kullanımı ise nöbetçi eczane yazısında izin verilmiştir. Diğerlerine led konulması yasaktır. Ama küçük minimal eczane yazılarına led istemi kullanılmasına izin verilmiştir. Bu led tabelalar ilgi çekmek için kullanılır. Kırmızı beyaz renk kullanımı bahsi geçen yönetmelikle standartlaştırılmış bir husustur. E harfi küçük ledler ile belirgin hale getirilebilir.

Eczane Led Tabela Fiyatları

Eczane led tabela fiyatları ile ilgili İstanbul da en ucuz ve en kaliteli hizmeti WOW Teknoloji Aş. olarak değerli müşterilerimize sunmaktan gurur duyarız. İlgili yönetmeliğe göre eczane tabelalarının ışıksız olması mecburidir. Eczane yazısının ise ışıklı ışıksız olma durumu tercihe bırakılmış durumdadır. Bu da fiyatlarda değişikliğe neden olabilir. Ama led tabela sitemi ve kayan yazı uygulamalarını nöbetçi eczaneler işlevsellik açısından daha çok kullanmaktadır. Led tabela fiyatlarını en uygun ve en kaliteli şekilde bulmak isteyen müşterilerimizin sitemiz www.kontrolkart.com ‘u ziyaret etmeleri yeterli olacaktır.

Led Nöbetçi Eczane Tabela Özellikleri Nedir?

nöbetçi eczane led tabela

Bilindiği gibi acil durumlarda hastaların ihtiyaç duydukları ilaca en hızlı şekilde ulaşmaları hasta sağlığı açısından elzem bir durumdur. Burada devreye nöbetçi eczaneler girmektedir. Fakat nöbetçi eczane led tabelaları eczane tabelalarından farklıdır. Ve daha farklı hazırlanması gerekmektedir. Burada kayan yazı uygulaması uygulanabilir ve led tabela istenilen tarzda oluşturulabilir. Daha çok kapı önlerine ya da kapı dışındaki bir alana konulur. Boyut olarak daha küçüktür. Burada N harfi ön plana çıkarılmalıdır. Diğer nöbetçi eczanelerde kayan yazı programı ile gösterilebilir. Saat ve tarih nöbetçi eczane led tabelalarında gösterilebilir.

Led Tabela Kayan Yazı Kaç Watt Çeker? diye merak ediyorsanız size bu hususu tüm detaylarıyla anlattık. Led Tabela Kayan Yazı Kaç Watt Çeker? sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

2.El (İkinci El) Eczane Tabelası

Devir tasarruf devri. Hal böyleyken tüm sektörlerde olduğu gibi led tabela sitemlerinde de ikinci el tabela arayışı ile karşılaşılabilir. Teknik olarak led tabela sistemleri uzun yıllar kullanılmaya imkân sağlayacak kalitede ve pratikliktedir. Eczane led tabelaları da aynı şekilde uzun yıllar kullanılmaya uygun şekilde dizayn ve imal edilir. Bu nedenle İkinci el eczane led tabela satın almak yerine sıfır led tabela alınması uzun vadede hem daha ekonomik hem daha avantajlı olmaktadır.

Bu gönderiyi paylaş